Píseň keltského jara

21. června 2022

Během posledních pár měsíců jsem měla tu čest být součástí několika úžasných fotoprojektů, pro které jsem zapůjčila svoje šperky. Prvním z nich bylo jarní focení, které jsem toužila zrealizovat už nějakou dobu. Oslovila jsem zpěvačku a hudebnici Mášu ze skupiny Deloraine a ona na focení propůjčila svůj talent a kouzlo. Za objektivem stála úžasná Zuzka Vaverková, o video a líčení se starala Asya Panfilová. Vznikly tak snové snímky jako z pohádky o tajemných vílách.

Fotily jsme koncem března v brněnských Lužánkách a i když bylo krásně, focení a natáčení trvalo dohromady několik hodin a chudák Máša docela zmrzla – jak můžete vidět, já byla zachumlaná ještě v kabátě a čepici. U natáčení videa nás už navíc dost tlačil čas, protože jarní sluníčko bylo brzy pryč. Ale dobrá nálada panovala celou dobu a nezapomněly jsem ani na společnou fotku.

Na focení jsem zapůjčila stříbrné šperky s měsíčními kameny z mé poslední kolekce Lunaria a myslím, že se k celému stylingu krásně hodily. Povedlo se nám najít i první rozkvetlý keř, tak jsme díky tomu mohly zvěčnit i pár vyloženě romantických jarních fotek.

Máša také složila vlastní skladbu na harfu i se zpěvem a až bude hotové video, uslyšíte ji v plné kráse. Mám velkou radost, že se nám povedlo tuhle spolupráci uskutečnit – už dlouho jsem chtěla svoje šperky nějak propojit s hudbou, ale sama jsem spíš pasivní posluchač a obdivovatel všech hudebníků, protože já nezvládám ani zpívat čistě.

S Mášou jsme pak zrealizovaly ještě jedno hudební focení a určitě to není naše poslední spolupráce. A se Zuzkou Vaverkovou fotím už několik let a v létě spolu budeme fotit moji novou kolekci Mermaid. Jsem moc ráda, že se mi daří propojit talenty s dalšími umělci a tvůrci – tahle forma podpory mi dává velký smysl ❤️

Zvu vás tedy do našeho keltského jara a do pohádky o něžné víle, která vás přiláká tklivými tóny své harfy.