Kolekce

Máte vysněný šperk?

Zakázková výroba
jak to funguje?

"Šperky od Eire jsou pro mě láska na nesundání. Navštívily se mnou skřítčí dvůr na Zahradě planoucích nadějí, Magickou univerzitu v Yukonu i bitevní pole Středozemě. Na míru dělané a dlouho a pečlivě domlouvané náušnice se nakonec staly mojí součástí tak moc, že už si sebe sama bez nich nedokážu představit. Prostě ke mně přirostly – a dělají velkou parádu od Brna až po Minas Tirith."

Celia Lerin

"Výtvarnici - šperkařku Irenku Šmérkovou znám asi deset let, ačkoli mi připadá, jako by to byly už celé věky.  Její šperky jsou mistrovská díla, která se líbí nejen mně, ale i mým kamarádkám a pacientům, kteří za mnou chodí do ambulance v nemocnici. Irenčiny šperky mi dělaly radost i v době nejtěžší - tedy v období lock-downu. Nosila jsem je pravidelně i přesto, že je vídalo jen omezené množství lidí. Autorce přeji do dalších let mnoho tvůrčích invencí. Jsem ráda, že jsem poznala člověka, který dokáže svým dílům vtisknout duši."

MUDr. Hana D.

"Eire dokáže zhmotnit sny - a vytvořit něco, co je ve skutečnosti ještě nádhernější, než jste si dokázali představit. Je mi ctí považovat ji za svou “dvorní šperkařku” a samozřejmě jsem jí svěřila i výrobu svých svatebních šperků. Její díla nosím ráda, umí totiž zachytit esenci jak materiálu, tak nositele, takže i “obyčejné” náušnice jsou jako ochranný amulet. "

Hana T.