Lunaria: Niamh – elfí náhrdelník s měsíčním kamenem

Lunaria: Niamh – elfí náhrdelník s měsíčním kamenem

20 000 

Velký elfí náhrdelník s motivem půlměsíce a lístečků. Vyrobeno z rhodiovaného stříbra ryzosti 925 a 999/1000 a měsíčního kamene.

1 skladem (dostupné na objednávku)

Kolekce Lunaria je tajemná jako svit měsíce v elfím lese. Šperky ve tvaru luny z rhodiovaného stříbra jsou doplněné keltskými ornamenty a zářivými měsíčními kameny. Kolekce vznikla jako pocta Tolkienovi a Středozemi.

Výrazný náhrdelník s motivem půlměsíce ze stříbra 925 a 999/1000 a krásného měsíčního kamene s modravými odlesky. Motiv půlměsíce je inspirován logem Elvenlune i staroslovanskými lunetami. Základ tvoří rámeček z hranatého drátu (1,2 mm), na který je připájen keltský propletenec z tenčího drátu (1 mm) a lístečky. Přívěsek je odrátovaný technikou wire-wrapping jemným drátkem a dozdobený malými stříbrnými a měsíčními korálky. K přívěsku je zavěšen nádherný půlměsíc měsíčního kamenem (velikost 15 mm) zasazený do stříbrné šlupny. Řetízek je zdobenými malými stříbrnými půlměsíci a korálky měsíčního kamene. Karabinka se zapíná do drátované osmičky, ale je možné ji zapnout i přímo do řetízku, pokud potřebujete mít náhrdelník kratší. Stříbro je leštěné a rhodiované, má kovově chladný lesk a nedochází k jeho tmavnutí.

Původní náhrdelník je prodaný. Mohu ho vyrobit znovu i na přání, dodací doba je zhruba 6 týdnů.

Do sady je možné objednat i náušnice.

Délka: půlměsíc má 4×4,5 cm, i s měsíčním půlměsícem je dlouhý 6,5 cm. Délka 47 cm + 5 cm ozdobná část s osmičkou, je možné nosit i kratší zapnutý do oček řetízku

Váha: 17,4 g/13,7 g stříbra

Šperky jsou řádně značené podle puncovního zákona. Zasílám v dárkové krabičce.

Lunaria

měsíční kolekce

Máte vysněný šperk?

Zakázková výroba
jak to funguje?