Keltské úzké snubní prsteny s diamantem stříbrné Ag 925

Keltské úzké snubní prsteny s diamantem stříbrné Ag 925

14 000 

Keltské úzké snubní prsteny jako stvořené pro přírodní nebo fantasy svatbu. Vyrobeno ze světlého nebo patinovaného stříbra 925/1000. V dámském prstenu je zasazený certifikovaný diamant.

Snubní prsteny jsou symbolem společného pouta, růstu a cesty životem. Odráží osobnost svých nositelů a jsou každodenní připomínkou slibů a štěstí svatebního dne. Lístečkové a keltské stříbrné prsteny jsou jako stvořené pro fantasy či lesní svatbu.

Keltské snubní prsteny jsou určené všem, kteří hledají alternativu ke klasice ze zlatnictví a chtějí jedinečné prsteny, které budou symbolem na jejich životní cestě.

Materiál
Prsteny jsou vyrobené ze stříbra 925/1000. V nabídce mám dvě varianty – buď světlé stříbro nebo patinované na tmavo a vyleštěné do vysokého lesku. Stříbro je řádně značené a puncované.
Je možné vyrobit prsteny i z jiného materiálu, viz Úpravy.

Výroba a dodací lhůta
Prsteny jsou vyrobeny technikou lití do ztraceného vosku na základě ručně vyrobeného prototypu. Odlévání zajišťuje vysokovou přesnost vzoru bez viditelných spojů, každý prsten je pak ještě ručně opracován do výsledné podoby. Je možné prsteny nechat i světlé bez patiny, viz Úpravy.
Dodací lhůta je standardně zhruba 2 měsíce.

Měření velikosti a rozměry
Prsteny jsou cca. 4 mm široké s obloučkovitým okrajem, doporučuji proto nechat se změřit ve zlatnictví na podobně širokých prstenech, v Praze a Brně je možné nechat se změřit osobně. Pokud budete s měřením potřebovat poradit, obraťte se na mě na emailu eire@elvenlune.cz, ráda Vám pomůžu – předejdeme tak nutnosti prsteny posléze upravovat.
Jeden prsten váží zhruba 4-5 g a je cca. 2 mm tlustý – poctivě bytelný, ale zároveň stále příjemně nositelný.

Kameny
Do dámského prstenu je vsazený certifikovaný diamant od české společnosti Arete diamonds vysoké kvality o velikosti 2,5 mm. Je možné se domluvit i na hnědých či černých diamantech nebo jiném přírodním kameni – v případě zájmu mě prosím kontaktujte na email eire@elvenlune.cz. V nabídce mám i variantu stejných prstenů, ale bez kamene.

Rytí nápisu
Cena prstenů je za pár prstenů včetně vyrytí vnitřního nápisu. Standardně se dává jméno partnera a datum svatby, ale je možné vyrýt i jiný nápis nebo nechat prsteny nevyryté. Jako font používám tučnější kurzívu, pokud máte ohledně fontu nějaké speciální přání, pokusím se vyhovět.

Úpravy
Je možné se domluvit na různých úpravách konkrétního vzoru nebo na prstenech v podobném duchu na míru. Prsteny je možné vyrobit i ze zlata, porhodiovat, dát jiný kámen apod. Počítejte prosím, že cena bude vyšší a doba dodání delší v závislosti na požadovaných úpravách – prosím konktaktujte mě raději před objednáním na email eire@elvenlune.cz a dořešíme podrobnosti.

Doprava
Prsteny zasílám jako cenné psaní v dárkové krabičce. V Brně nebo Praze je možné osobní předání po domluvě.

Spojení na cestu životem

Snubní prsteny
Zobrazit kategorii