Dubové snubní prsteny zlaté s runou Au 585 DOPLATEK

Dubové snubní prsteny zlaté s runou Au 585 DOPLATEK

25 000 

Dubové snubní prsteny jako stvořené pro přírodní nebo fantasy svatbu. Vyrobeno z bílého zlata ryzosti 585/1000.

2 skladem (dostupné na objednávku)

Snubní prsteny jsou symbolem společného pouta, růstu a cesty životem. Odráží osobnost svých nositelů a jsou každodenní připomínkou slibů a štěstí svatebního dne. Lístečkové a keltské stříbrné prsteny jsou jako stvořené pro fantasy či lesní svatbu.

Dubové snubní prsteny jsou určené všem, kteří hledají alternativu ke klasice ze zlatnictví a chtějí jedinečné prsteny, které budou symbolem na jejich životní cestě.

Materiál
Prsteny jsou vyrobené z bílého zlata ryzosti 585/1000. Po domluvě není problém udělat i variantu ze žlutého nebo růžového zlata. Zlato je řádně značené a puncované.
Je možné vyrobit prsteny i z jiného materiálu, viz Úpravy.

Cena
Zobrazená cena je záloha, celková cena prstenů je kolem 35-45 tis. v závislosti na váze prstenů. Je možné dodat vlastní zlato jako materiál.

Výroba a dodací lhůta
Prsteny jsou vyrobeny technikou lití do ztraceného vosku na základě ručně vyrobeného prototypu. Odlévání zajišťuje vysokovou přesnost vzoru bez viditelných spojů, každý prsten je pak ještě ručně opracován do výsledné podoby. Je možné prsteny nechat i světlé bez patiny, viz Úpravy.
Dodací lhůta je standardně zhruba 2 měsíce.

Měření velikosti a rozměry
Prsteny jsou širší (6-6,5 mm), doporučuji proto nechat se změřit ve zlatnictví na podobně širokých prstenech, v Praze a Brně je možné nechat se změřit osobně. Pokud budete s měřením potřebovat poradit, obraťte se na mě na emailu eire@elvenlune.cz, ráda Vám pomůžu – předejdeme tak nutnosti prsteny posléze upravovat.
Jeden prsten váží zhruba 5-6 g a je cca. 1,5 mm tlustý – poctivě bytelný, ale zároveň stále příjemně nositelný.

Rytí nápisu
Cena prstenů je za pár prstenů včetně vyrytí vnitřního nápisu. Standardně se dává jméno partnera a datum svatby, ale je možné vyrýt i jiný nápis nebo nechat prsteny nevyryté. Jako font používám tučnější kurzívu, pokud máte ohledně fontu nějaké speciální přání, pokusím se vyhovět.

Úpravy
Je možné se domluvit na různých úpravách konkrétního vzoru nebo na prstenech v podobném duchu na míru. Je možné vyrobit prsteny i ze žlutého či růžového zlata. V nabídce mám i variantu těchto prstenů ze stříbra. Počítejte prosím, že cena bude vyšší a doba dodání delší v závislosti na požadovaných úpravách – prosím konktaktujte mě raději před objednáním na email eire@elvenlune.cz a dořešíme podrobnosti.

Doprava
Prsteny zasílám jako cenné psaní v dárkové krabičce. V Brně nebo Praze je možné osobní předání po domluvě.

Spojení na cestu životem

Snubní prsteny
Zobrazit kategorii