Daragh: Sióg – dubový keltský náhrdelník/čelenka

Daragh: Sióg – dubový keltský náhrdelník/čelenka

15 000 

Dubový variabilní náhrdelník/čelenka s nádhernými podzimními kameny – granátů, jantarů, karneolů a citrínů. Vyrobeno z patinovaného stříbra 925.

1 skladem

Kolekce Daragh je inspirovaná symbolikou dubových stromů a lístků a keltskými motivy.

Tento nádherný keltský šperk je možné nosit na několik způsobů - jako čelenku nebo jako náhrdelník (delší či kratší ke krku). Náhrdelník je mírně prohnutý, takže hezky kopíruje i tvar hlavy. Je vyrobený ze stříbra 925/1000 a nejrůznějších přírodních kamenů v podzimních barvách. Ve středu je zasazen oválný granát hessonit krásné rudo-hnědé barvy doplněný špičatou markýzou tmavorudého granátu. Po stranách jsou do keltského ornamentu vsazeny jantary a malé citríny. Středový ornament doplňují dubové lístky několika druhů a velikostí.

Řetízek je dozdobený karneoly a jantary s ručně dělanými dubovými osmičkami. Zapínání je na karabinku - je možné ji zapnout do jednotlivých článků řetízku a tím upravit jeho délku. Pájeno, patinováno, leštěno.

Náhrdelník je variabilní - je možné nosit přívěsek a řetízek zvlášť. V ceně je i jemný patinovaný řetízek v délce na přání.

Původní originál je prodaný - na přání mohu vyrobit šperk s takřka stejnými kameny (dodací doba je cca. 6 týdnů).

Velikost: středový stříbrný ornament má délku 10 cm, celkem délka 61 cm (délku jde nastavit zapnutím do řetízku)
Triquetra má průměr 3 cm, i s visacím granátem 4,5 cm

Váha: 17,4 g/14,2 g stříbra

Šperk je řádně označen. Zasílám jako cenné psaní v dárkové krabičce.

Daragh

dubová kolekce

Máte vysněný šperk?

Zakázková výroba
jak to funguje?