Jak nosit elfí uši

23. června 2022

Nedávno jsem do nabídky zařadila elfí uši. Znáte je? Dělají dojem špičatých uší, ale jsou to vlastně záušnice (nasazují se na uši). Poprvé jsem je dělala už před několika lety a díky jedné milé zakázce jsem je vyrobila znovu. A moc mě potěšil váš zájem, protože to nezůstalo jen u jedněch a často mi teď o ně píšete.

Jak se nosí? Snadno – zastrkávají se za uši (není potřeba mít píchnuté dírky), dají se nosit s náušnicemi i bez nich, dobře drží a dá se v nich normálně fungovat – chodit, běhat, tancovat. Jsou vyrobeny z pravého stříbra a jsou ze silnějšího drátu, který si můžete podle potřeby natvarovat.

A kam je nosit? Všude tam, kde se budete chtít cítit jako víla nebo elfka. Na tematické focení nebo LARPy, na koncerty a letní akce, ke kostýmům nebo i jen tak na procházku do lesa. Kam byste si je vzali vy? Věřím, že najdete spoustu dalších příležitostí a možností, jak je nosit.

Moje šperky včetně těchto záušnic nádherně nafotila Monika Řeháková z Amonym visuals a Máša z Deloraine. Vyzkoušely jsme několik různých stylingů a já jsem nadšená, co holky dokázaly vykouzlit!

Elfí uši najdete u mě na e-shopu a ráda je vyrobím i pro vás – klidně i s odlišným designem nebo jinými kamínky (u těchto je měsíční kámen).