Mermaid: Meriel – tyrkysový náhrdelník s larimarem

Mermaid: Meriel – tyrkysový náhrdelník s larimarem

14 000 

Nepřehlédnutelný náhrdelník ze stříbra 925 a 999/1000 s úžasným kabošonem larimaru a tyrkysovými kameny. Umožňuje více variant nošení.

Dostupné na objednávku

Kolekce Mermaid je inspirovaná krásou a tajemstvím mořských víl. Něžně opletené stříbrné šperky zdobí modré kameny a perly.

Nepřehlédnutelný variabilní náhrdelník je vyroben ze stříbra 925 a 999/1000, krásného larimaru a ornamentální výšivky s tyrkysovými kameny.

Sada Meriel – jméno Meriel znamená v gaelštině “mořská panna” nebo “zářící moře”.

Náhrdelník je ručně vyrobený ze stříbrných drátů a kamenů v barvě moře. Vévodí mu ornamentální filigrán odrátovaný technikou wire-wrapping. Výplet připomíná drátovanou výšivku doplněnou o malé kamínky – konkrétně zde najdete apatit, tyrkys a modrý topaz. Na filigránu je pověšená nádherná kapka larimaru zasazená do ozdobné obruby. Larimar je možné sundat a mít tak vlastně tři náhrdelníky v jednom – samotný larimar na řetízku, náhrdelník s filigránem nebo obojí dohromady jako nepřehlédnutelnou honosnou variantu. Řetízek náhrdelníku zdobí stříbrné komponenty ve tvaru vlnek a tyrkysové kameny. Zakončení je na karabinku, kterou je možné zapnout přímo do oček řetízku, délku je tedy možné přizpůsobit. V ceně je i jemný stříbrný řetízek na zavěšení samotného larimaru.

Pouze jediný originál!

Cena je pouze za náhrdelník, další šperky na fotkách prodávám zvlášť.

Velikost: délka náhrdelníku 52 cm, larimar přívěsek 4,5×1,5 cm, ornament 3,7×3,7 cm, celá visací část dohromady má 8 cm + jemný řetízek v délce 45/50/55 cm podle přání

Váha: larimarový přívěsek 9 g/2,8 g stříbra, náhrdelník 13,3 g/9,3 g stříbra

Šperky jsou řádně značené podle puncovního zákona. Zasílám v dárkové krabičce.

Mermaid

kolekce inspirovaná mořem

Máte vysněný šperk?

Zakázková výroba
jak to funguje?